Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kristina Xega

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27
BIOGRAFIA: Kristina Xega është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur. Në Nëntor 2008, Kristina Xega merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Vetem Nje Here". Në vitin 2008, Kristina Xega publikon albumin "Ne Nje Enderr". Në Maj 2009, Kristina Xega merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Flake Ne Nje Ere"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

Ne Nje Enderr (2008)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Kristina Xega, Kristina Xerga

Komente 0