Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Kristjan Dukaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Kristjan Dukaj është një shkrimtar. Kristjan Gj.Dukaj, student i vitit të dytë në UDG në Podgoricë, në Shkencat Humane, drejtimi “Marrëdhënie ndërkombëtare dhe diplomaci”. Shkollën fillore dhe të mesme e kam kryer në Tuz, me sukses të shkëlqyer dhe jam fitues i shpërblimit “Lluça” ( Pishtari) për suksesin e dalluar në këtë fazë të shkollimit. Kam qenë aktiv në disa seksione që kanë vepruar në shkollën e mesme ( “Historianët e rinj”, grupi letrar “Jehona”,...). Në vitin 2012, kam fi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Afiz

Kushtrim Ymeri

Kasam Shaqirvela

Arber Sokoli

Shaban S Shabani

Elton Cemurati

Imarton Osmani

Gentian Ademaj

Jurgen Ndoci

Abdullah Troshupa

Tags: Kristjan Dukaj, Kristjan Gj. Dukaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet