Krriki
Krriki

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Valdrin Gashani
  • Vendlindja:
  • KosovëBiografia

BIOGRAFIA: Krriki është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. KRRIKI - Valdrin Gashani vjen nga fshati Qendres i Drenices. Eshte 19 vjeçar dhe vijon mesimet ne shkollen Teknike " Fehmi Lladrofci " Ne Drenas. Ai ka realizuar disa kenge dhe pritet qe se shpejti te promovoj edhe albumin....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1