Më mbaj mend (për 1 muaj)

Krusita Stafa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  241
  • Vendlindja:
  • Elbasan 
BIOGRAFIA: Krusita Stafa është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2011, Krusita Stafa shpallet fituese në Gjeniu I Vogel 4. Në Tetor 2018, Krusita Stafa merr pjesë në Kënga Magjike 2018 me këngën "Akull". Më datë 8 Korrik 2020, Krusita publikon videoklipin "Djali M'la". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ronela Hajati. Produksioni audio u realizua nga Tull Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Fituese e

Gjeniu I Vogel

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (8)

14
10
16
7
18
9
6
6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Entela Zhula

Elda Shabani (Madonna Shqiptare)

Jeta Faqolli

Emmy

Gugu

Blerina Matraku

Kieda Budini

Zhaku

Elia

Ertila Koka

Tags: Krusita Stafa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet