A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kthetrat

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Origin:
  • Gjilan 
BIOGRAFIA: Kthetrat is a popular group/singers of Hip-Hop music. grupi kthetrat u krijua ne vitin 2007 ne Gjilan. Emrat e antarve te grupit kthetrat jane: mc.roni (Shiproni) dashoni (Asadi 20 vjeç) k-one (Kastrioti 15 vjeç) last daddy (Ismaili 17 vjeç) bardhy (Bardhyli 20 vjeç) don m1no (Egzoni 17 vjeç) b-master (Besforti 20 vjeç)...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Last Daddy

(Former member)

Don M1no

(Former member)

B-Master

(Former member)

Kastro (K-One)

(Former member)

Dashoni

(Former member)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Antrax

Black Shadow

B.F.P

Levels

KAOS

Cannibalz

Hip-Hop Soldiers

TDS

Da LIGS

Double G Army


Tags: Kthetrat

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019