Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kthetrat - Kuptom

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kuptom".
3. Video është e këngës "Kuptom", por nuk këndohet nga Kthetrat.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kthetrat - Kuptom  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

22/05/2009

2009-05-22T20:13:25+00:00Yeaaah kuptom

Sa her t´shof n´rrug zemer t´du ma shum qdo dit qe t´njof ma bon zemren shkrum per mu je perfekt bash n´qdo aspekt fjala t´du kur ma thu um doket si efekt diqysh nina shum mir se edi qe um don e di shum mir qe zemra sme mashtron at ftyr si moll kur t´shof du me dek e holl e lezetshme qe s´guxoj met prek je zeshkane e mir ka nje her shume shtir kur ta preki at ftye e nina shum ma mir um doket vetja sikur n´onderr a knej jom n´zhganderr a thu a ko mem pranu mami jot mu per dhonderr kisha lut ket vendim ajo me pranu e di qe kena me pas shtir e ka me kundershtu po skom faj se jom dashuru thell n´ty um kall met vertet kur ti kshyri ata sy

ref:

Taaaash ti kuptom muuu une tyyy tan jeten duuu (tan jeten t´duuuu) du mu kon me tyyyy me ti paaa ata syyy

T´kom propozu qe mu kon ti ngat meje gjithashtu edhe un mu kon afer teje sun flej rahat pat thon t´du gjithmon ishalla nuk ndodh dikush venin me ma nxon e di efektin e dashnis po spo di ka me ja nis un po du jeten tem bashk me ty me bitis a thu zoti mi kupton ndjenjat e mia sa her qe nuk t´shoh um kaplon merzia per mu je oksigjen qe pa to sun jetoj ti um jep energji sa her qe t´shikoj kisha rreziku qdo sen qe veq ty mos met hup edhe pse nashta prej inatit kisha kup yeah

ref:

Taaaash ti kuptom muuuu une tyyyy tan jeten t´duuuu (tan jeten t´duuu) du mu kon me tyyyyy me ti pa ata syyyy


Zemer kuptom muuuu seee tan jeten kom met dasht e t´duuuu eja ti ngat mejeee qe t´jem un ma ngat teje tash eja ti te un se un tyyy te du aq shum (tan jeten tdu)

ref:

Taaaash ti kuptom muuu uneee tyyy tan jeten tdu (tan jeten duuuu) du mu kon me tyyy me ti po ata syyy...


Më Shumë Këngë Nga Kthetrat:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet