Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Kthjellu
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Kthjellu është grup artistësh i njohur. Në Prill 2005, Kthjellu marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Hera E Fundit".

Në Prill 2006, Kthjellu marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Mundohem Te Harroj".

Në Qershor 2006, Alban Skenderaj & Kthjellu marrin pjesë në VFM 2006 me këngën "Diçka".

Në Maj 2007, Kthjellu marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "Pafundesi".

Në Dhjetor 2007, Kthjellu marrin pjesë në Festivali i 46-të në RTSH me këngën "Dhome".

Në Prill 2007, Kthjellu marrin pjesë në VFM 2007 me këngën "Doja Te Ishe Ajo".

Në Maj 2009, Kthjellu marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Imazh".

Në Maj 2010, Kthjellu & Flori marrin pjesë në VFM 2010 me këngën "S'te Fal".

Më datë 30 Qershor 2010, Kthjellu publikojnë videoklipin "Tonight Is Your Night". Me këtë këngë, Kthjellu marrin pjesë në Zhurma Show 2010 në vitin 2010.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet