Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Kthjellu - Ky Ankth  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"1"

Komente

Asnjë Koment

20/03/2009

2009-03-20T19:14:31+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ky Ankth" kënduar nga Kthjellu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kthjellu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet