Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Kudai

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Kudai është një grup këngëtarësh i huaj shumë i njohur. Kudai were a Latin Grammy Award-nominated Chilean pop group that was founded in Santiago, Chile. Its original members were Tomás Cañas Manzi, Pablo Holman Concha, Nicole Natalino and Bárbara Sepúlveda Labra. In 2006 Nicole Natalino left the group citing personal reasons, and was replaced by Ecuadorian Gabriela Villalba. They released three albums in latinoamerica Vuelo in 2004, Sobrevive in 2006 and Nadha in 2008, this is the first album of the b...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nickelback

Big Time Rush

Script

Corrs

Hoobastank

O-Town

Camila

Ha-Ash

Us5

Il Divo

Tags: Kudai


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet