Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Kudret Isai

Nuk ka akoma asnjë votë

Kudret Isai është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Spartak Tili

Muharrem Xhediku

Drinor Zymberi

Klodi Shehu

Brikel Guga

Ilir Livoreka

Kadri Sherifi

Kushtrim Hajrullahu

Alban Male

Fatrin Krajka

Tags: Kudret Isai


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet