Kudret Ismaili
Kudret Ismaili

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Kudret Ismaili është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 31 Maj 2013, Kudret Ismaili publikon videoklipin "Kurbeti". Më datë 15 Nëntor 2019, Kudret Ismaili publikon videoklipin "Nje Puthje E Jotja Sa Nje Shishe Verë". Më datë 5 Qershor 2020, Kudret Ismaili & Fjoralba Zeqollari publikojnë videoklipin "Do Te Marre E Mos Beje Naze". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Bledi Telha. Videoklipi u prodhua nga kompania Cinefocus GT. Më datë 23 Prill 2021, Kudret Ismaili publikon vid...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0