Kujdesi Muçmataj
Kujdesi Muçmataj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Kujdesi Muçmataj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 15 Nëntor 2020, Kujdesi Muçmataj publikon videoklipin "Hall I Madh Qenka Dashnia". Teksti i këngës u shkrua nga Jorgo Papingji. Më datë 11 Korrik 2022, Kujdesi Muçmata publikon videoklipin "N'don Me Dit Kush Jan Lumjan". Muzika e këngës u punua nga vetë Kujdesi Muçmataj, teksti u shkrua nga Mitrush Kuteli, ndërsa për orkestrimin u kujdes Arben Bytyqi. Videoklipi u prodhua nga kompania Domi Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0