Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Kujtesa Hetemi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
BIOGRAFIA: Kujtesa Hetemi është një shkrimtare e vogël. Une quhem Kujtesa Hetemi jam nga Jashanica komuna Kline jam nxënese ne shkollen fillore Ismet Rraci jam nxënese e shkëlqyeshme....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Sala Gashi

Alberita Rashani

Ezana Morina

Djellza Behramaj

Lejla Bela

Genta Maliqi

Elsa Aliu

Anisa Berisha

Bleona Salihu

Anjesa Beqa

Tags: Kujtesa Hetemi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet