Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kujtim Akiku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Gostivar 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Kujtim Akiku është një këngëtar i njohur. Kujtim Akiku ka kryer shkollën e ulet dhe të mesme të muzikës. Ai me muzikë merret qysh fëmijë, kurse ne skenë ka para katër viteve. Dalja në skenë e Kujtim Akikut ka qenë me këngën “Tradhtare ke qellu” Më datë 22 Nëntor 2012. Më pas, ka realizuar disa këngë tjera për programet e vitit të ri. Më datë 19 Nëntor 2013, Kujtim Akiku publikon videoklipin "Dridhe Sonte". Videoklipi u prodhua nga Maf Production. Më datë 3 Nëntor 2014, Kujtim Ak...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Chippi

Adhurim Deari

Florent Iseini

Ergin Iseni

Aurel Amzai

Elvir Hasani

Patriot Deliu

Napoleon

Dossi A.K.A Professional's

Dukati

Tags: Kujtim Akiku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet