Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kujtim Pone

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
Kujtim Pone është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut dhe popullore polifonike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dule Malindi

Bekim Dehari

Alban Emiri

Chika

Agon Nimani

Latuà

Verim Zendeli

B-King

Demir Zena

Skender Xhafa

Tags: Kujtim Pone


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet