Live Video

Kujtim Pone & Selman Kaja - Kenge Per Vellezerit Hoxha  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2017

2017-12-31T10:00:02


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenge Per Vellezerit Hoxha" kënduar nga Kujtim Pone & Selman Kaja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kujtim Pone & Selman Kaja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kujtim Pone: