Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kujtim Prodani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  27
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Kujtim Prodani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Nëntor 2003, Kujtim Prodani merr pjesë në Kënga Magjike 2003 me këngën "I Am From Tirana". Në Dhjetor 2003, Kujtim Prodani merr pjesë në Festivali i 42-të në RTSH me këngën "Ju Te Dashurat E Mia". Në Dhjetor 2004, Kujtim Prodani merr pjesë në Festivali i 43-të në RTSH me këngën "Ndryshe E Shikoj". Në vitin 2005, Kujtim Prodani publikon albumin "I Am From Tirana". Në Dhjetor 2005, Kujtim Prodani merr pjesë në Festivali i 44-të në RT...

>> Lexo gjithë biografinë >>


I biri i

Anita Take

I biri i

Agim Prodanit

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

1 🔥Prodan (2020)

Shpirt I Trazuar (2013)

Me Sytë Nga Dera (2009)

I Am From Tirana (2005)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kozma Dushi

Dashnor Diko

Françesk Radi

Qemal Kertusha

David Tukiçi

Tonin Tershana

Leonard Bombaj

Sherif Merdani

Zija Saraçi

Dorian Nini

Tags: Kujtim Prodani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet