Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kujtim Prodani - Ne Jemi Tre
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Jemi Tre".
3. Video është e këngës "Ne Jemi Tre", por nuk këndohet nga Kujtim Prodani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kujtim Prodani - Ne Jemi Tre  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"100 Këngët E Shekullit Vol. 4"

Komente

Asnjë Koment

10/06/2016

2016-06-10T06:40:10+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Jemi Tre" kënduar nga Kujtim Prodani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Fiqirete Kapo - Ne Jemi Tre

Ne nga nje eshte kompozitor
ai thur kenge dhe melodi
kurse tjetri eshte kengetar
o sa bukur kendon ai
Ne poetin behemi 3
miq te vjeter me moshe te re
i kendojme jetes tone te re
Lalalalala
kur zgjoheni degjoni kengen tone tani
lalalalala
e bukur qofte ajo plot gaz e gjalleri
Mbi 7 nota ndjenjat tek ne
rend moj kenge tej o per tej
lumi i kalter valet i con
Caj hapesirat e kuqe pershko
ritmin mbi supet e njerzve kudo
an e kand athdheut fluturo

Qemal Kertusha - Ne Jemi Tre

Ne nga nje eshte kompozitor
ai thur kenge dhe melodi
kurse tjetri eshte kengetar
o sa bukur kendon ai
Ne poetin behemi 3
miq te vjeter me moshe te re
i kendojme jetes tone te re
Lalalalala
kur zgjoheni degjoni kengen tone tani
lalalalala
e bukur qofte ajo plot gaz e gjalleri
Mbi 7 nota ndjenjat tek ne
rend moj kenge tej o per tej
lumi i kalter valet i con
Caj hapesirat e kuqe pershko
ritmin mbi supet e njerzve kudo
an e kand athdheut fluturo
Më Shumë Këngë Nga Kujtim Prodani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë