Kujtim Shahini
Kujtim Shahini

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Ferizaj
  • Jeton në
  • GjermaniBiografia

BIOGRAFIA: Kujtim Shahini është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 23 Prill 2015, Kujtim Shahini publikon videoklipin "Mbretereshe E Shqiperise". Më datë 17 Tetor 2015, Kujtim Shahini publikon videoklipin "Mengjesi Pa Ty". Më datë 13 Shkurt 2016, Kujtim Shahini publikon videoklipin "Pse". Më datë 28 Maj 2016, Kujtim Shahini publikon videoklipin "Merre Zemren". Më datë 17 Dhjetor 2016, Kujtim Shahini publikon videoklipin "Nuk E Prita". Më datë 30 Shtator 2017, Kujtim Shahini publikon videok...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0