Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kujtim Shehu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Kujtim Shehu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë dhe popullore e Shqipërisë së mesme. AUTOBIOGRAFI: Une kam mbaruar fakultetin e shkencave natyrore ne degen e matematikes ne Universitetin e Tiranes, ne vitin 1994. Kam shume vjet qe punoj si mesues matemattike aktualisht ne shkollen e mesme te gjuheve te huaja 'A. Vokshi' ne Tirane. Ndersa karriera ime artistike si kengetar ka filluar prane pallatit te kultures ne qytetin studenti, aty ka qene dalja ime ne skene dhe per kete falenderoj kompozitorin e mirenjohur Ilir Dangellia. Pas...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentZemra Dashuri Kerkon (2000)

Ka Dal Qejfi Ashiqare

Këngë Të Zgjedhura


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Latuà

Agon Nimani

Pellumb Elmazi

Chika

Viagra

Burim Kastrati

Danny Boy

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Niku

Orhan Zeneli

Tags: Kujtim Shehu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet