Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kurorat Fiks
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
Këndon kryesisht: hip-hop

Kurorat Fiks është grup artistësh i njohur. Grupi u krijua ne Shtator te Vitit 2009, nga Aroganti, Andy V dhe Mc Blero.

Më datë 7 Gusht 2010, Kurorat Fiks publikojnë videoklipin "Stile Me Kile", në bashkëpunim me Doza Mc. Kënga ishte pjese e albumit të parë të publikuar në të njëjtin vit me titullin "Nga vëndi i ngjarjes", i cili përbëhej nga 16 kënge.

Në vitin 2012, Kurorat Fiks publikojnë albumin "Oksigjen".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  Bavrecords  

Komente

Asnjë Koment

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente 0