Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Kusha (Kushtrim Kelani)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  86
  • Emri i Vërtetë:
  • Kushtrim Kelani
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Kusha (Kushtrim Kelani) është një këngëtar i njohur. Kushtrim Kelani (KUSHA) lindi ne Gjermani. Qysh nga mosha 5 vjeqare filloi ta shfaqte talentin e tij ne fushen e muzikes. Ai filloi kendimin ne zhandrin folklorik ku zoteronte veglen e qiftelis per te vazhduar me kitar dhe piano. Në vitin 2010, lansoi këngën e tij të parë që u titullua "Mir me Mua", në bashkëpunim me këngëtarin e njohur Lyric Master. Më datë 23 Prill 2013, Noga publikon videoklipin "Shiu", në bashkëpunim me Kusha. Më dat...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

22 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Valmir Delija

T-Miles A.K.A Unbeliever

Ferdinant Bjanku

Ismet Bogujevci

Viagra

Chika

Alban Emiri

Osman Shehu

Burim Kastrati

Orhan Zeneli

Tags: Kusha, Kushtrim Kelani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet