Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kusha - Miss Hip-hop

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Miss Hip-hop".
3. Video është e këngës "Miss Hip-hop", por nuk këndohet nga Kusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kusha - Miss Hip-hop  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

05/06/2008

2008-06-05T16:47:59+00:00Ki nevoj per fiskelltur// un boj hip-hop kultur//
hey pit-bullat e ages// ju kemi pshur//
ju kemi lajt// ju kemi cu me kajt me kajt//
a e din pse// your mather facks every night//
ti anglisht joo// shko n'xhepcisht po po//
kcyrni// se ju maj me ni gisht you you//
kapma karin pejdhi nones tond se sun um rxojsh//
ti mthu qe knojsh// po un e di ca bojsh//
un e di se gabojsh// para kur nuk shkojsh//
zoni jot po trishton// karin tem e tranon//
cishtu flow sen bon// se pa flow ski ca bon//
i vrejta rimat// shaum fort ju kon ardh//
i lidh bitin e rimat//si molla me ni dardh//
po menoj rena tuja// po sene shum t'verteta//
kur brin si un mamezz// duhet ble bileta//
shum baba vllaj// shko pi se tu ftoh ty caj//

ndoshta un jom dopsir//po ti je kopjus//
un jom kerkus// po naj her shum demtus//
prej minus plus//shaum rima shkrus//
ti vjen te un//po une sta fus//

kur ki me ni//se vjen ni fort//
dil pak anash// se ti ces zort//
ani ani ani// haj tash mos kani//
me men kun//a i madh sa hajvani//
kush tha// se hip-hopin e lash//
un kur// po munet naj men trash//
hey kur ju thash//un jom bash//
kush oshte i pari// ngoni tash//
kusha kur vjen//kejt i ngre me ren//
le me reptur//po edhe me refren//
kalllxo kush tka msu//tkom msu me shkru//
kallxo kush tka thon// femnes me ju xhu//
cdo her ki desh me mhonker//prej inati//
pse cishtu//pse ma mir repovati//
a kur ki meni//qe qe vjen disi//
kush osht//haa ce cki pisi//


Ky tekst u dërgua nga Besi
Më Shumë Këngë Nga Kushtrim Kelani (Kusha):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet