Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kusha - Ndryshe Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndryshe Je".
3. Video është e këngës "Ndryshe Je", por nuk këndohet nga Kusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kusha - Ndryshe Je  (Feat. Snoopyg & Enizz(rs))  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

25/07/2010

2010-07-25T11:34:06+00:00Rep1:SnoopyG(RS)
Se ke kuptu qe tduu ti tka ske dasht me dit
Per ty ke veq avanatur tash ke met tu prit
Per ty sdu ma t mendoj tkalumen do ta harroj
Shum shpejt kta e kaloj un e edhe pa ty vazhdoj
Tash ma nuk do tndryshoj per tjetren un jetoj
Harro dhe emrin tim me kurr sdo tperqafoj
Ma nuk du me tpa me sy nuk vuj ma un per ty
Ski shanca ti ma mu kthy romanca jon tash u kry
Se ende ndihem shum i lenduar
Qe ti koke ndryshe un kurr nuk kam besuar
Mke than shum tdu e je shpirti im
Qe ty me nuk te dua nuk e kam asnje dyshim
Me erdhi krejt papritmas qe ti ndyshove
Kaloi shum koh tash e ti gabove
Kupto tash tkom harru sdu me dit a je lendu
Te thom thjesht nuk tdu ti kta duhesh me pranu

Ref.Kusha(RS)
Ndryshe je ndryshe je kon ti je kon
Saher menoj per ty dhimbjen ti ma shton

Rep2.Enizz(RS)
Andrra deri n`mengjes nuk kam gjum
mendoj e tkujtoj qdo nat m`mungon era jote nshtrat
du met pas qdo dit du met pas qdo nat
du me ta shiju trupin se pa ty s`nihna rehat
a menon por mu a je ktu por mu
a nashta thjesht dashurija jon u harru
fjalt premtimet qe mi dhe i murr era
weq dije ki me kajt kur shihemi herave tjera


Më Shumë Këngë Nga Kushtrim Kelani (Kusha):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë