Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Kushtrim Hajrullahu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Kushtrim Hajrullahu është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Artan Kastrati

Fatrin Krajka

Drinor Zymberi

Klodi Shehu

Alfred Capaliku

Armand Trebicka

Alban Male

Arti Rec

Ejup Shabani

Spartak Tili

Tags: Kushtrim Hajrullahu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet