Kushtrim Tahiri
Kushtrim Tahiri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Kushtrim Tahiri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe baladë popullore. Më datë 21 Shkurt 2017, Kushtrim Tahiri publikon videoklipin "Hallall Krejt Ti Bana". Më datë 9 Janar 2018, Kushtrim Tahiri publikon videoklipin "T'fala Ke Nga Une". Në vitin 2018, Kushtrim Tahiri publikon albumin "A Je Ti Ajo". Më datë 8 Dhjetor 2018, Kushtrim Tahiri publikon videoklipin "Plaget". Më datë 17 Gusht 2019, Kushtrim Tahiri publikon videoklipin "Pse Gabova". Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production. Më datë 17 ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0