Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
 • Emri i Vërtetë:
 • Kyrre Gørvell-Dahll
 • Vendlindja:
 • Singapore 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Kygo është një këngëtar i huaj i njohur. Kyrre Gørvell-Dahll, i njohur me pseudonimin Kygo, është një pianist, DJ dhe producent norvegjez. Është i njohur për remixin e tij të këngës "Younger", që është dëgjuar 15,8 miliona herë në SoundCloud dhe rreth 40 miliona herë në YouTube. Remixi hyri në Top 40 Rumune dhe ajo ka mbetur aty për 14 javë, duke arritur vëndin e dytë më 3 qërshor 2014. Kygo ka arritur më shumë se 80 miliona shikime ne dy accountet e tij SoundCloud dhe YouTube. Pas zbul...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Tom Dice

Çağatay Ulusoy

Labrinth

Baptiste Giabiconi

Alex Mica

Alvaro Soler

Pablo Alboran

Ott Lepland

Diego Gonzales

Jencarlos

Tags: Kygo


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet