Më mbaj mend (për 1 muaj)

L-Patriot - Albaner (Feat. A.I.Sz 3pi-G & L-Montana)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


L-Patriot
........................................................
Me shqiponjen n'qaf
Me alltin n'bel
Jetoj ne Zvicer
Kosov kam temel
Gjakin e nxet
Shqiptar rrebel
Nese ki inati
Bonja shqipes 1 tel
........................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendL-Patriot
Publikimi: 18/09/2008


L-Patriot - Albaner
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Albaner".
3. Video është e këngës "Albaner", por nuk këndohet nga L-Patriot.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga L-Patriot:


Komente 0