Më mbaj mend (për 1 muaj)

L-Patriot - Mos Ma Ha Rakin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


........................................................
O bich koha jote keq u flliq
E ti vishu tash si pidh me minic
Ska kush t'ngjan ty o pidh mashkull
Rimat e mija shum t'nxeta po shkrihesh si akull
Nermal o pidh se ki per qka mu tranu
Tkam qit depresion tu kom bo tumor n'tru
E me mu po do mu shty ik mor se t'qky
Ik more se qka ki npidh ko me ti qi
Apnormal jom une per qesi pidha
Saher qe un po kthena temelin ja dridha
Nuk po ju lo rahat as kurr sko me ju lon
Flaka ju ka hi po doni krejt mu kall
Fjal e jo vepra prej juve veq fjal
Tshperndaj si gazi sju lo frym me mar
Spo kini bole mem ndal e veq po folni kot
Kush jav qiv nonen krejt ju shkatrroj L-Patriot
........................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendL-Patriot
Publikimi: 15/11/2008


L-Patriot - Mos Ma Ha Rakin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Ma Ha Rakin".
3. Video është e këngës "Mos Ma Ha Rakin", por nuk këndohet nga L-Patriot.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga L-Patriot:


Komente 0