Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

La Nueva Banda Timbiriche

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: La Nueva Banda Timbiriche është një grup këngëtarësh i huaj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Los integrantes de La nueva banda fueron seleccionados de entre 30 participantes de "Buscando a Timbiriche: La Nueva Banda", reality show que se llevó a cabo para conmemorar los 25 años de éxitos de la agrupación Timbiriche. Fueron 15 conciertos en los que las jóvenes promesas mostraban semana a semana su talento y el esfuerzo que ponían para lograr quedarse y ocupar un lugar en la agrupación. La primera integrante de la banda fue Brissia, quien ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Teen Angels

Reik

Isa Tkm

Las Populares

Erreway

Preluders

Antique

Culcha Candela

Veronicas

Upa Dance

Tags: La Nueva Banda Timbiriche


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet