Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2
 • Emri i Vërtetë:
 • Labinot Mehmeti
 • Vendlindja:
 • Vushtrri 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Labbi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. kenga e tij e pare eshte publikuar me 20.02.2016. Ai premton shume per te ardhmen....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mak Zogaj

Jimm

King Ku$ha

Rexha-G

Bnassty

Bushtra

Ab Lion

Agon Istogu

Amir

Bryte

Tags: Labbi, Labinot Mehmeti


Komente mbi këtë artist