A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Labi - Tash Je Pishmane

Labi - Me Ndjenja Mos Luj

Labi - Mbretëreshë E Bukurisë (2005)

Labi - Çikat Si Ti Kanë Nafakë (2007)

Labi - Era Tradheti (2008)

Labi - Lamtumire Lamtumire (2009)

Labi - Padrejtesi Ne Dashuri (2010)

Labi - Ti Ke Mbet Ne Zemren Time (2011)

Labi - Fotografia (2012)

Labi - Le Te Kallet Kjo Dynja (2013)

Labi - Edhe Nje Puthje (2016)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018