A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Labinot Tahiri (Labi)

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  240
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 38
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Labinot Tahiri (Labi) is a very famous singer of Modern Traditional music. Labinot Islam Tahiri i njohur shkurt si LABI kendon në të gjitha zhanret muzikore. Ka një zë që dallon nga të tjerët dhe është i mirëpritur kudo. Ka të mbaruar shkollën e mesme, në pamundësi që të vazhdoië tutje, duke patur parasysh kushtet e shkollimit gjatë okupimit të Kosovës s'kishte shkolla, po shtëpi shkolla. Lidhur me muzikën Labi filloi të këndojë që në moshën e re duke i përcjelur hapat e babit të tij. Labi këndonte në koncerte që oraniz...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Jam Keq (2018)

Edhe Nje Puthje (2016)

Le Te Kallet Kjo Dynja (2013)

Fotografia (2012)

Ti Ke Mbet Ne Zemren Time (2011)

Padrejtesi Ne Dashuri (2010)

Lamtumire Lamtumire (2009)

Era Tradheti (2008)

Çikat Si Ti Kanë Nafakë (2007)

Mbretëreshë E Bukurisë (2005)


» Add A Song »

Krejt Ti Fala
S'te Mbaj Inat
Ti E Din
Sa Pa Fat Qëllova
Si Gjethet Ne Pranvere
Mesazh Ne Telefon
Qikat Si Ti Kan Nafak
Me Ndjenja Mos Luaj
Tungjatjeta Jem Shqiptar
Interesgjike


Translations (2)


Related Artists:

2po2

BimBimma

Hekuran Krasniqi

Blero

Genc Prelvukaj (Gentz)

Getoar Selimi

Action Bronson

Gazmend Rama (Gazi)

Vedat Ademi

Meda


Tags: Labi, Labinot Tahiri

Labinot Tahiri (Labi) in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018