Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Labia është një produksion dhe video produksion shumë i njohur. Labia Film është një ndër produksionet më të vjetra në Kosovë. Janë një industri muzikore që kanë sjell shumë albume në treg si dhe filma shqiptar si "Dashuria e bjeshkëve të Nemuna 2" etj. Producenti i kësa kompanie është këngëtari i njohur Shkumbin Kryeziu....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

Black Fish Entertainment

Donjeta

Manti

Gramafon

Sharri

Oltioni

Palma Gjilan

Arboni

Produksioni Ardi

Blero Ent

Tags: Labia


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet