Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labinot Ademi - O Morre Bylbyl  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

10/07/2014

2014-07-10T18:34:18+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Morre Bylbyl" kënduar nga Labinot Ademi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Labinot Ademi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Labinot Ademi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet