A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Labinot Alshiqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Labinot Alshiqi është një këngëtar i njohur. Labinot Alshiqi një talent tjetër i ri në muzikë nga Prishtina. Një kohë të gjatë ka jetuar ne Zvicer pastaj si shumë të tjerë është kthyer në Kosovë pas luftës. Shkollën e mesme e ka përfunduar ne Gjimnazin “Gjin Gazulli” dhe tani është student në Fakultetin Ekonomik, Dega Banka dhe Financa në vitin e tretë. Mirëpo ai nuk e anashkalon hobin e tij muzikën. Këngët dhe zëri i tij janë të pëlqyer shumë nga publiku. “Me muzikë mirrem qe një kohë qysh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ilir Suku (Likja)

Master Gold

Gem Belushi

Relax

Mbreti I Rruges

Llapiani

Ardjan Tanushi

Mefat Kameraj

Guximtar Rushani

Dardan Osmanollaj


Tags: Labinot Alshiqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018