Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Labinot Beqiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Labinot Beqiri është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Kreu mësimet në Gjimnazin 'Zenel Hajdini', tani vijon studimet në Fakultetin e Ndërtimtarisë, merret me muzikë që nga shkolla fillore dhe është duke vazhduar punën intenzivisht në këtë lami, së bashku me vëllaun e tij Naser Beqirin. Në vitin 2011, Naser Beqiri & Labinot Beqiri publikojnë albumin "Kendojm Per Ju". Më datë 28 Tetor 2017, Labinot Beqiri publikon videoklipin "Ti Ke Faj". Më datë 21 Qershor 2019, Labinot Beqiri publikon video...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareKendojm Per Ju (2011)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Drilon Berisha

Ardian Limanmera

Butrint Rashiti

Besnik Salihu

Besnik Gjakova

Leotrim Gashi

Ylber Aliu

Argeton Dervishi

Erkan Musliu

Anonimos

Tags: Labinot Beqiri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet