Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labinot Beqiri - Ti Ke Faj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pse me shumë urrejtje
Fillon çdo fjali
Si atë natë të parë
S'jemi unë dhe ti
Dhe çdokush që do
Zemër le ta di
Le ta marrin vesh
çka kemi unë dhe ti

Jo nuk janë ato netë e para
E lus Zotin që shpejtë të kthehen
Se ma s'mundem të duroj
A s'po t'vjen gjynah çka bana
A nuk t'vjen gjynah çka bana
E lash veten si mos më keq
Vetëm ty të lumturoj
N'dashtë u ndamë se s'pash dashni për mua
Prapë vështirë e kam s'të mbaj në duar 2x
K'shtu s'të kam menduar
Ti s'ishe për mua
Mbetesh e harruar
Ti ke faj 2x

Ajo kohë e gjatë, ajo kohë e gjatë
Shumë çudi pse sot mbeti e pafat
Ishte lot i tharë
Një zemër e vrarë
Vetëm ty të thash
Ylli i qiellit tim

Jo nuk janë ato netë e para
E lus Zotin që shpejtë të kthehen
Se ma s'mundem të duroj
A s'po t'vjen gjynah çka bana
A nuk t'vjen gjynah çka bana
E lash veten si mos më keq
Vetëm ty të lumturoj
N'dashtë u ndamë se s'pash dashni për mua
Prapë vështirë e kam s'të mbaj në duar 2x
K'shtu s'të kam menduar
Ti s'ishe për mua
Mbetesh e harruar
Ti ke faj 2x


Ky tekst u dërgua nga farefisi

Labinot Beqiri - Ti Ke Faj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Ke Faj".
3. Video është e këngës "Ti Ke Faj", por nuk këndohet nga Labinot Beqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Beqiri:


Komente 0