Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labinot Beqiri - Duke Me Pritur Je Akoma Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


REF:
Duke me pritur je akoma
Duke me pritur je akoma
Duke me pritur je akoma
Duke me pritur je akoma

2x
Sa her qe s'jam me ty
Veten e shkaterroj
Me pi edhe alkool
Smundem po duroj

REF:
Duke me pritur je akoma
Duke me pritur je akoma
Duke me pritur je akoma
Duke me pritur je akoma

2x
Sa here qe thua ti
dua te kem prane
vuaj une per ty
jo, nuk gjej derman

REF 2X:
Duke me pritur je akoma
Duke me pritur je akoma
Duke me pritur je akoma
Duke me pritur je akoma


Ky tekst u dërgua nga flora

Labinot Beqiri - Duke Me Pritur Je Akoma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Duke Me Pritur Je Akoma".
3. Video është e këngës "Duke Me Pritur Je Akoma", por nuk këndohet nga Labinot Beqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Beqiri:


Komente 0