Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Labinot Mezini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Labinot Mezini është një autor këngësh.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Gezim Lazri

Riza Bërbatovci

Arton Cervadiku

Akil Beqiri

Anton Bushi

Shefqet Gjocaj

Olsi Gjondedaj

Feston Dumani

Samer Agolli

Genci Malaj

Tags: Labinot Mezini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet