Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Labinot Rexha & Machiato Band - Ka Ra Djelli, Ka Ra Hana  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/10/2014

2014-10-02T15:48:11+00:00

Më Shumë Nga

Machiato Band

Këngë e albumit:

"Live"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ka Ra Djelli, Ka Ra Hana" kënduar nga Labinot Rexha & Machiato Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Labinot Rexha & Machiato Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet