Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labinot Rexha - Sa Po Vrasin Fjalet  (Feat. Edi Beqiri)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Agim Kadriu

Teksti:

Granit Gashi

Komente

Asnjë Koment

03/01/2017

2017-01-03T09:15:30+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Po Vrasin Fjalet" kënduar nga Labinot Rexha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Labinot Rexha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet