Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labrinth

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Emri i Vërtetë:
 • Timothy Mckenzie
 • Vendlindja:
 • Hackney, London 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Angli 
 • Mosha:
 • 32 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Labrinth është një këngëtar i huaj i njohur. Timothy McKenzie, better known by his stage name Labrinth, is a British singer, songwriter, multi-instrumentalist and record producer. Initially, he was tipped to work as a producer, but Simon Cowell signed him to his record label Syco Music as a solo act. In the process, Labrinth became Cowell's first non-talent show signing in six years. Labrinth made his debut appearance on the UK Singles Chart in March 2010, when his collaboration with rapper...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lee Dewyze

Mabel Matiz

Baptiste Giabiconi

Kygo

Alex Mica

Tom Dice

Çağatay Ulusoy

Reynmen

Alexander Rybak

Kubat

Tags: Labrinth


Komente mbi këtë artist