Lafred
Lafred

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Alfred Hamza
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 11 Janar 1998
  • Horoskopi:
  • ♑ BricjapiBiografia

BIOGRAFIA: Lafred është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Alfred Hamza ndryshe i njohur me emrin muzikor Lafred ose FR3D1 filloi karrieren e tij ne vitin 2019. Ai ka lindur me 11 Janar 1998. Më datë 20 Dhjetor 2019, Lafred publikon videoklipin "My Life". Teksti i këngës u shkrua nga Lafred. Videoklipi u prodhua nga EGO Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Princ1. Më datë 13 Shkurt 2020, Lafred publikon videoklipin "Midis Mallit". Teksti i këngës u shkrua nga Lafred. Videoklipi u prodhua ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 4