Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lambert Jorganxhi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Lambert Jorganxhi është një autor këngësh, instrumentist dhe artist i njohur. Ai është pa dyshim një prej emrave më rinj, por edhe më të preferuar në tregun muzikor nga këngëtarët, të cilët e zgjedhin dhe I besojnë krijimeve të tijë, duke i kënduar apo interpretuar materialet. Edhe pse majft i ri, ai ka kohë që ka guxuar, dhe po vazhdon të guxojë të sfidojë antivlerat në muzikë, me talentin e tij, dhe duke zbatuar me përpikmëri rregullat bazë të tija, të cilat janë, të jesh vetvetja, dhe të mos abuzosh me notat. Në karrier...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Sergi Disha

Luan Dagistani

Elvis Duro

Sokol Marsi

Edmond Rrapi

Miron Kotani

Gent Bejko

Vasil Dede

Kol Susaj

Edlir Begolli

Tags: Lambert Jorganxhi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet