Lami Cana

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Lami Cana është një instrumentist dhe këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe etno. Më datë 29 Korrik 2017, Lami Cana publikon videoklipin "Ti Je Jona". Më datë 17 Tetor 2018, Lami Cana publikon videoklipin "Shadow Of Love"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Besart Arifi

Soni Lala

Islani

Edison Cenaj

Ridvan Osmani

Rem-G Aka Abnotik

Arton Ferati

Ti-Zi Dog

Realtonny

Anonymos


Tags: Lami Cana

Krijo Një Kartolinë