Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Lan Haradini

Nuk ka akoma asnjë votë

Lan Haradini është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Besi Avdo

Mejdi Tafaj

Shkelzen Masholli

Jeton Murati

Xhavit Lezi

Luan Qallaku

Faton Thaqi

Rrem Gjakova

Hajdar Gashi

Besnik Sinani

Tags: Lan Haradini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet