Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Land Korçari
  • Vendlindja:
  • Ponçarë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kanada 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Këndon kryesisht: popullore qytetare

Land Korçari është këngëtar i njohur. Më datë 6 Nëntor 2014, Lorandi Jazexhi publikon videoklipin "Si Nje Hene".

Më datë 8 Qershor 2016, Lorandi Jazexhi publikon videoklipin "Devolleshe Mbreteresh". Videoklipi u prodhua nga Swart Production.

Më datë 5 Dhjetor 2016, Land Korcari publikon videoklipin "Me Prit Moj Nene".

Më datë 24 Dhjetor 2016, Land Korcari publikon videoklipin "Nene Tereza".

Më datë 9 Qershor 2018, Land Korçari publikon videoklipin "Xhane Xhane".

Më datë 6 Korrik 2018, Land Korçari publikon videoklipin "Mall Per Shqiperine". Muzika e këngës u punua nga Alban Arifi, teksti u shkrua nga Jorgo Papingji, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alban Arifi.

Në vitin 2018, Land Korçari publikon albumin "Havale".

Më datë 30 Tetor 2019, Sabri Fejzullahu & Land Korçari publikojnë videoklipin "Kam Merak". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Adrian Hila.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet