Më mbaj mend (për 1 muaj)

Landi Pepa

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Landi Pepa është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 15 Tetor 2018, Ermal Pepa & Landi Pepa publikojnë videoklipin "Si Ta Pranoj?". Një vit nga vdekja e Blerta Pepës, 16 vjeçarja që humbi jetën në mënyrë tragjike pas operacionit në këmbë, dy vëllezërit e Blertës, Ermal Pepa dhe Landi Pepa, kanë bërë një këngë kushtuar motrës së tyre. Muzika e këngës u punua nga Kledi Bahiti, teksti u shkrua nga Filloreta Raçi (Fifi). Videoklipi u prodhua nga Chill Pro....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Vëllai i

Blerta Pepës

Vëllai i

Ermal Pepës

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Besmir Rudi

Fredi

Mario Beats

T4k

Contraband Gotti

Net 11

Andi Nika

Agon Latifi

Ekrem Bislimi

Franc Koruni

Tags: Landi Pepa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet