A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Landi Roko - Number One  (Feat. Eri Qerimi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/07/2015

2015-07-10T08:22:27

Featuring

Eri Qerimi


landi roko er qerimi porsi barcelona
me alskerdin i bojm keenges si mes i gonas

po na vjen denis sharkia
porsi kur po pret
kush na ka inatin kshu na paft perjet

er qerimi er qerimi kapedan kapedan
vjen denisi me alskerdin number one number one

landi roko landi roko kapedan kapedan
vjen denisi me alskerdin number one

nomin nomin sot e bojna grupi nuber one
landi eri dhe denisi ndezin nje ballkan x2

er qerimi er qerimi kapedan kapedan
vjen denisi me alskerdin number one number one

landi roko landi roko kapedan kapedan
vjen denisi me alskerdin number one x4


Ky tekst u dërgua nga anjezaa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019